Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Coaching

Coaching jest narzędziem stosowanym w rozwoju osobistym. Podczas procesu coachingowego wykwalifikowana osoba (coach) będzie towarzyszyć Ci na drodze do Twoich celów. Jeśli sądzisz, że w Twoim życiu nadszedł właściwy moment na coaching, nasz gabinet jest najlepszym miejscem, by skorzystać z tej możliwości. Zapraszam Cię do naszego gabinetu. Z przyjemnością będę wspierać Cię w odkrywaniu, czego najbardziej pragniesz oraz w dążeniu do realizacji tej wizji.

Na czym polega coaching w naszym gabinecie

Coach nie jest doradcą w tradycyjnym znaczeniu tego słowa. Nie będzie podpowiadać Ci, co masz zrobić, nie będzie podejmować decyzji za Ciebie ani kierować Tobą. Coaching służy temu, byś za pomocą Twoich własnych wewnętrznych zasobów (nie zaś zasobów coacha) znalazł rozwiązanie problemów i osiągnął swoje cele. Coaching jest szczytowym osiągnięciem psychologii stosowanej. Inspiruje się takimi nurtami psychologicznymi jak teoria uczenia się oraz psychologia pozytywna i humanistyczna.

Wspiera indywidualne osoby bądź grupy w pełnej realizacji ich potencjału, w maksymalizacji poziomu osiągnięć oraz utrzymywaniu dobrostanu i harmonii. Jeśli takie wartości są Ci bliskie, w zaciszu naszego gabinetu możesz skorzystać z szans, jakie przynosi coaching. W naszej ofercie znajdziesz usługi profesjonalnego coacha, posiadającego odpowiednie uprawnienia i wymagane certyfikaty oraz przestrzegającego zasad etyki zawodowej.

Coaching – stosowane metody

Proces coachingowy rozpoczyna się od klaryfikacji celu, do którego zmierza Klient, czyli Ty. Nie musisz od progu wiedzieć, czego chcesz. Formułowanie celu jest nieodłączną częścią procesu. Podczas coachingu postawisz sobie realistyczne i mierzalne cele. Zastosujemy burzę mózgów i różnorodne metody warsztatowe, żeby go osiągnąć. Będziemy pozostawać w łączności z Twoimi emocjami i pragnieniami, w których odnajdziesz źródło motywacji.

Coaching jest skutecznym narzędziem w różnych sferach: osobistej, zawodowej, zdrowotnej czy rodzinnej. Pozwala zrozumieć siebie oraz nadać kierunek życiu. Może pomóc przy wyborze dalszej ścieżki zawodowej, będzie stanowić wsparcie w rozwoju biznesu oraz tworzeniu własnej marki. Nasz gabinet to miejsce, gdzie możesz rozwinąć skrzydła, przekuć marzenia w plany i poradzić sobie z przeszkodami w atmosferze akceptacji i braku osądu.

Gabinet Właściwy Moment zaprasza Cię na wyjątkowy coaching. Szczegółową formę współpracy ustalamy indywidualnie.