Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Aktualności i Wydarzenia

20.01.22

I mamy za sobą kolejny rok… rok pełen wyzwań, planów, założeń. Większość z nich została zrealizowana, część czeka na swój moment a jeszcze inne zostały zastąpione nowymi. Było sporo emocji, ciekawych wyjazdów i  dużo pracy ale humory dopisywały. W każdym razie rok zaliczamy do udanych 🙂

A przed nami nowe projekty! W lutym planujemy warsztaty dla zapaśników w słynnym Olimpijczyku, będzie się działo 😉 Napewno zamieścimy relację z wydarzenia i podzielimy się wrażeniami.

16.09.21

Ruszyły zapisy na warsztaty dedykowane sportowcom. Jeśli chcesz podnieść swoją motywację, wzmocnić poczucie własnej skuteczności, czy nauczyć się radzić ze stresem i presją otoczenia, to zachęcam Cię do wzięcia udziału w „ŚWIADOMYM ZAWODNIKU”, czeka nas 840 minut dobrej zabawy, skupiającej się na motywacji, świadomym budowaniu mentalności zwycięzcy,  nauce podnoszenia odporności psychicznej i zarządzania emocjami. Warsztaty mają na celu uświadomić jak ważny jest dialog wewnętrzny ale przede wszystkim utwierdzić, że trening mentalny stanowi niezbędny element w karierze sportowej. Zapraszam do wspólnej przygody.

 

12.09.21

Tak wyczekiwane MP Seniorów w Kostrzynie nad Odrą zakończyły się w pięknym stylu- klasycy pokazali klasę 🙂 Miałam zaszczyt towarzyszyć zawodnikom w tych ważnych momentach, przy okazji spotkać i wymienić się spostrzeżeniami z serdecznymi i wspaniałymi ludźmi, między innymi z legendą zapasów- trenerem Stanisławem Krzesińskim. Gratuluję mistrzom oraz ulubionej sekcji  SSA Legia 1926 Warszawa i życzę kolejnych krążków na szyi.

19.08.21

We wrześniu rozpoczynają się MP Seniorów, w których biorą udział moi podopieczni, będę im towarzyszyć i wspierać do samej maty 😉  jestem pewna że pokażą klasę i dadzą z siebie 100%

16.07.21

Spieszę poinformować, że na naukę nigdy nie jest za późno, aby doskonalić się i co ważniejsze zrozumieć motywy moich podopiecznych – zapaśników, biorę udział w kursie na trenera zapasów, egzamin zbliża się wielkimi krokami, a później odbiór upragnionej licencji, będę relacjonować na bierząco, trzymajcie za mnie kciuki.

 

 

08.20

Kochani , jesteśmy po drugiej edycji kursu Quantum intencji, z Klaudią Pingot, jeśli ktoś nie wie, Klaudia jest psychologiem, który również jak my wychodzi poza ramy uniwersyteckiej wiedzy o psychologii- korzysta z możliwości fizyki kwantowej, wykorzystuje badania i swoją wiedzę, a posiada ogromną w tej materii – Klaudio pozdrawiamy Cię z tego miejsca serdecznie !

Zakończyliśmy kolejną wspólną podróż po Quantum przepływu, mamy nadzieję, nie! jesteśmy pewnie, że była to równie owocna i pełna emocji podróż w głąb siebie, podróż która na zawsze zmienia pogląd na siebie samego, podróż która uczy jak pokochać i zaakceptować siebie, niesamowite przeżycie, cenne doświadczenie no i dewiza :  JA JESTEM BO TY JESTEŚ , wg cytatu Leonarda da Vinci ” Wszystko jest powiązane ze wszystkim innym..” Fizyka kwantowa to  pole nieograniczonych możliwości, udowadnia że skutek może poprzedzić przyczynę, jeśli tylko chcesz 🙂 wszystko zaczyna się tam, gdzie zaczynasz wierzyć…Będziemy informować Was na bierząco  o kolejnych doświadczeniach w filozofii Ubuntu, filozofii rozumienia siebie, świata i innych…przemycimy kilka cytatów na poprawę humoru..

Zgodnie z obietnicą 😉  ” Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba, jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła” Carl Gustaw Jung